لوله بازکن 118

ارائه تمامی خدمات لوله بازکنی

سایت لوله بازکن 118 به منظور ایجاد بانک اطلاعاتی در زمینه خدمات لوله بازکنی در شهر کرج با هدف ارائه آسان و یکپارچه به راه اندازی این سایت اقدام نموده است.

سایت لوله بازکن 118 – ارائه تمامی خدمات لوله بازکنی

تیک

ارائه تمامی خدمات لوله بازکنی


Read more

تیک

 

ارائه خدمات 24 ساعته (شبانه روزی)


Read more

تیک

ارائه بانک اطلاعاتی لوله بازکنی ها


Read more

تیک

ارائه خدمات بهتر با هزینه مناسب


Read more

لیست لوله بازکنی های شهر کرج
بر اساس منطقه بندی

لوله بازکنی

منطقه کرج

لوله بازکنی

منطقه مهرشهر

لوله بازکنی

منطقه کرج

لوله بازکنی

منطقه کرج

لوله بازکنی

منطقه کرج

لوله بازکنی

منطقه کرج

لوله بازکنی

منطقه کرج

لوله بازکنی

منطقه کرج


لوله بازکنی


لوله بازکنی

لوله بازکنی

تخلیه چاه
لوله بازکنی

لوله بازکنی از جمله مشاغل خدماتی نظافتی است که علاوه بر نیاز به دقت و مهارت، تجربه بالا، رعایت نکات کامل ایمنی و بهداشتی را نیز می‌طلبد. لوله های فاضلاب مملو از باکتری، ویروس، میکروب‌ و آلاینده های گوناگون است که در صورت پخش در محیط منازل یا محیط عمومی می‌تواند سلامتی افراد را با خطر جدی مواجه سازد. به همین دلیل مشاغلی مانند لوله بازکنی از جمله خدماتی است که اتفاقاً از حساسیت بالایی برخوردار است و جان شما هم وطنان عزیزمان برای ما اهمیت دارد و ما تلاش می کنیم تا نه تنها در این شرایط سخت مشکلات مشتریانمان را برطرف کنیم، بلکه زنجیره ویروس کرونا را با رعایت تمامی نکات بهداشتی و ضدعفونی قطع نماییم. با خیالی آسوده جهت بازکردن لوله های فاضلاب تان اقدام نمائید.

    در همین راستا سایت لوله بازکن 118 به جمع آوری اطلاعات لوله بازکن های مختلف جهت آسانی کار و انتخاب راحت شما مشتریان عزیز برای انجام تمامی خدمات لوله بازکنی، چاه بازکنی، تخلیه چاه، فنر زنی اقدام نموده است.

خدمات لوله بازکنی

 • رفع گرفتگی چاه فاضلاب
 • رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی
 • رفع نشتی لوله های شکسته
 • برطرف کردن گرفتگی لوله های هتل ها و رستورانها
 • باز کردن لوله فاضلاب شهری با فنر سه نظام
 • باز کردن لوله با پمپ تراکم هوا
 • چاه بازکنی
 • لوله بازکن فاضلاب
 • چاه بازکن توالت
 • لوله بازکنی

مزایای وب سایت لوله بازکن 118

 • ارائه بانک اطلاعاتی جامع شهرهای مختلف در خصوص افراد مجرب در زمینه لوله بازکنی
 • ارائه توضیحات جامع درباره تمامی لوله بازکن های عضو این سایت
 • در دسترس بودن شبانه روزی برای افراد
 • عدم پخش تراکت و برچسب و کثیف کردن درب منازل شما
 • جلوگیری از صرف هزینه های شهرداری برای تمیز کردن درب خانه ها
 • رضایت مشتری از طرز صحیح تبلیغات آنلاین و بازخورد خوب برای ما
 • مشتری بیشتر و باکیفیت از طریق وب سایت لوله بازکن 118
 • صرفه جویی در مصرف کاغذ و هزینه های تراکت پخش کن
 • ارائه شیوه های نوین آنلاین و بروز در زمینه لوله بازکنی
 • ارائه گزارش توسط مشتری در صورت نارضایتی از کارشناس خاص و حدف آن کارشناس از عضویت مجموعه سایت لوله بازکن 118
 • سرویس دهی بهتر و سریع تر به شهر های مختلف
 • اعتماد مشتری به وبسایت معتبر لوله بازکن 118 نسبت به تراکت ها

انواع روش های لوله بازکنی

گرفتگی لوله های دستشویی، حمام، ظرفشویی موضوعی است که امکان دارد در هر خانه ای اتفاق بیافتد. متاسفانه یکی از علائم نامطبوعی که خبر از وجود این مشکل در خانه میدهد، بوی بد فاضلاب در خانه است. گرفتگی لوله های فاضلاب ممکن است به دلیل ریختن چربی و خرده ریز در داخل آن و یا نبود شیر گلو باشد. که در ابتدا باید مشخص شود که دلیل گرفتگی لوله چیست تا بشود راه حل متناسب با آن را انتخاب کرد.

بعضی افراد بدون اینکه متوجه دلیل گرفتگی و یا حتی شدت گرفتگی لوله بشوند، برای حل مشکل از روش ریختن محلول اسیدی در لوله فاضلاب استفاده میکنند، این روش گاهاً نه تنها راه حل مشکل نیست، بلکه حتی در بعضی مواقع باعث میشود که اتصالات لوله ها از همدیگر باز شوند و مشکلات بزرگتری پدید آید. به همین علت در ادامه این مطلب انواع روش های لوله بازکنی را به شما عزیزان معرفی میکنیم.

روش های زیادی برای رفع گرفتگی لوله ها وجود دارد. اما استفاده از هر کدام از این روش ها با توجه به نوع و شدت گرفتگی لوله فاضلاب انجام می شود.

لوله باز کنی دستی

از قدیمی ترین روش های لوله بازکنی میتوان به استفاده از تلمبه دستی اشاره کرد. روش کار با این وسیله بسیار ساده است، کافیست لبه تلمبه را چرب کنید و روی مجرای لوله قرار دهید به طوری که کاملاً آن را بپوشاند بعد تلمبه را با فشار بالا و پایین کنید تا هوا وارد مجرای لوله شود. این کار را آنقدر ادامه دهید تا راه لوله فاضلاب باز شود و آب به راحتی پایین رود.

تلمبه بازکن

لوله بازکنی با محلول های شیمیایی

باور اشتباهی وجود دارد و آن هم این است که با مشاهده گرفتگی لوله فاضلاب، افراد سریعاً به فکر استفاده از محلول های اسیدی می افتند، اما باید گفت که این کار واقعاً اشتباه است و میتواند صدمات بیشتری را وارد سازد. برای مثال فرض کنید که یک تیکه پارچه داخل لوله فاضلاب دستشویی گیر کرده است. در این حالت ریختن اسید در مجرای لوله فاضلاب، نه تنها باعث باز شدن آن نمیشود بلکه باعث از بین رفتن اتصلات لوله ها نیز میشود. بنابراین پیشنهاد من به شما عزیزان این است که استفاده از روش محلول های اسیدی را محدود به شرایط خاصی کنید و آن را حتماً با تشخیص و صلاح دید فرد لوله بازکن و توسط خود ایشان انجام دهید.

لوله بازکنی

لوله بازکنی با دستگاه پمپ تراکم هوا

استفاده از دستگاه تراکم هوا یکی از روش های دیگری است که برای لوله بازکنی از آن استفاده میشود. این دستگاه شامل یک تلمبه است که زمانیکه تلمبه زده شود، هوا داخل دستگاه جمع می شود. قرار دادن سر دستگاه داخل لوله فاضلاب گرفته باعث میشود که هوا با فشار قوی وارد لوله شود و گرد و خاک های اضافی و سایر مواد داخل لوله را به جلو رانده و در داخل چاه بریزد و گرفتگی لوله را از بین ببرد.

لوله بازکنی

لوله بازکنی با فنر برقی

فنر برقی شامل یک موتور و فنر است که انواع مختلفی دارد. زمانی از این دستگاه برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب استفاده می شود که شدت گرفتگی لوله فاضلاب زیاد باشد. در این روش نوع فنر با توجه به گرفتگی لوله توالت انتخاب میشود و به سر دریل موتور وصل میشود. بعد سر دستگاه روشن شده را به آرامی در داخل لوله گرفته فرو میبرند تا به گرفتگی های لوله برسد. فنر دستگاه با حرکت چرخشی خود خاک و سایر گرفتگی ها را به داخل چاه فاضلاب هدایت میکند و به این وسیله باعث میشود تا لوله گرفته باز شود.

البته پیشنهاد ما این است که برای استفاده از دو دستگاه تراکم هوا و فنر برقی از تکنسین های مجرب اینکار کمک بگیرید تا مشکلی پیش نیاید.

لوله بازکنی

لوله بازکنی
تخلیه چاه
فنرزنی
لوله بازکنی


لوله بازکنی


لوله بازکنی


لوله بازکنی


لوله بازکنی


لوله بازکنی


لوله بازکنی


لوله بازکنی


لوله بازکنی